Archive | February, 2017

Ne Medresene Alauddin ne Prishtine u shenua 9 vjetori i Pavaresise

16810824_1368964069811556_2017449977_o medrese 162 medrese 140 medrese 136 medrese 123 medrese 114 medrese 086 medrese 085 medrese 084 medrese 073 medrese 064 medrese 056

Posted in AktiviteteComments Off

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2017
M T W T F S S
« Jan   May »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Kyqu në E-mail