Archive | Galeri

Maturantet e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Posted in FotoComments (1)

Maturantët e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Posted in FotoComments Off

Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënësit)

Fotot më poshtë paraqesin atmosferën që mbizotroi gjatë kuizit të diturisë që u mbajtën në ambientet e Medresesë së mesme Alauddin në Prishtinë.

Posted in FotoComments Off

Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënëset)

Kuizi i diturisë i mbajtur më 04.07.2011 nw ambientet e Medresesë së mesme Alauddin në Prishtinë. Më poshtë keni disa foto që paraqesin atmosferën që mbizotroi.

Posted in FotoComments Off

Ilahi nga nxëneset e Medresesë Alauddin

Ilahi nga nxenset e Medresese Alauddin  me rastin e  kremtit te festes se Fitër Bajramit  te organizuar nga Bahkesia Islame e Republikes se Kosoves.

Posted in VideoComments Off

Page 4 of 7« First...23456...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail