Archive | Galeri

Kimberly A. Moore viziton medresenë

Posted in FotoComments Off

Vizita nga delegacioni i Emirateve

Posted in FotoComments Off

Dita e shkolles

Posted in FotoComments Off

Ndihmë Jetimëve

Posted in FotoComments Off

Medresantet solidarizohen me jetimet ne prag te festes se Kurban Bajramit

Posted in VideoComments Off

Page 6 of 7« First...34567

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

October 2019
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Kyqu në E-mail