Archive | Video

Nxënësi Egzon Ibrahimi në garat e Kur’anit në Zagreb

Ne garat kuranore te mbajtura ne Zagreb, Egzon Ibrahimi  ze vendin e pare ne tilavet ne nivel te medreseve.

Posted in VideoComments Off

Ilahi nga nxëneset e Medresesë Alauddin

Ilahi nga nxenset e Medresese Alauddin  me rastin e  kremtit te festes se Fitër Bajramit  te organizuar nga Bahkesia Islame e Republikes se Kosoves.

Posted in VideoComments Off

Ilahi nga nxensit e medreses

Posted in VideoComments Off

Ilahi nga nxeneset e Medresese Alauddin- Sal-li Ja Rab-bi

Posted in VideoComments (4)

Ilahi nga kori i Medresese me rastin e iftarit te pergatitur nga Departamenti i Grave

Posted in VideoComments Off

Page 3 of 41234

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail