Archive | Prezantim i Shkollës

Ndriqohu

Posted in Prezantim i ShkollësComments Off

Internati

Internati ka kushte moderne dhe një kapacitet mbi 200 shtretër.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Mjeku i shkollës

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Restauranti

Restauranti ka një kapacitet të mjaftueshëm për nxënësat.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Biblioteka

Medreseja ka bibliotekë të pasur me libra. Aty nxënësit mund të marrin libra prej më të ndryshme.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Page 2 of 41234

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kyqu në E-mail