Archive | Orari

Orari i orëve të mësimit

Posted in OrariComments Off

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

November 2019
M T W T F S S
« Aug    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Kyqu në E-mail