Prizren

 
  • Fatmir Mehmeti
  • Fadile Gajraku
  • Tefide Halimi
  • Pajtime Shala
  • Muzafir Ademi
  • Besim Berisha
  • Elemira Ibrahimi
  • Et’hem Morina

 

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

April 2020
M T W T F S S
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Kyqu në E-mail