Gjilan

Emri dhe Mbiemri :    Arben NEZIRI

Data e lindjes              22.02.1978

Vendi i lindjes            Gjilan

Shkollimi:  Fillor Zhegër,

Mesmen Medresenë Prishtinë,

Fakultetin F.S.IPrishtinë,

Studimet Pasuniversitare MagjistërMarrëdhëniet

Ndërkombëtare dhe Diplomaci në Prishtinë,

 

 

Puna dhe veprimtaria juaj: Profesor në Medresenë e GJILANIT dhe nga viti 2014 koordinator i paraleles se ndare fizike ne Gjilan.

Kontakti:

a.neziri@medreseja.com

 

 

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

January 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail