Sekretari

Sylejman Osmani

U lind më 29/05/1954 në Mihaliq – Vushtrri.

Shkollën fillore e kreu në vendlindje. Të mesmen në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë.  Fakultetin Filozofik, dega e Orientalistikës .

I punësuar edukator në Medrese në vitin 01/09/1983 – 1994

I emëruar  SEKRETAR nga vitin 1994 ku edhe tani punon.

Anëtar i kuvendit të BIK dy mandate 1990-94 dhe 2003-2007. Kryetar i Këshillit të BIK në Vushtrri 1994-2003. Anëtar i Kryesisë së shoqatës së ulemave të Kosovës: 1991-95

Mirënjohjet – gradimet

Zyrtari më i dalluar në Komunën e Prishtinës për vitin 2006 dhënë nga Drejtorati i Arsimit në Prishtinës

– – – – – – – – – – – – – – – – – –   – – – – – – –  – – – – – – —

KONTAKT:

E-mail: info@medreseja.com

Tel: 038 232 472

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

January 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail