Categorized | Pedagogët

Almedin Ejupi

Emri dhe mbiemri: Almedin Ejupi

Data e lindjes: 08.05. 1980

Shkollimi:

Fillor: Shkolla fillore “Isa Boletini”, Rahovec, viti 1995

Mesëm: Medreseja e Mesme “Alauddin”, paralelja e ndarë fizike në Prizren, 1999

Universitar: Fakulteti i së Drejtës islame (Sheriat), në Universitetin islamik të Medinës, Arabi Saudite, 2006.

Puna dhe veprimtaria:

Imam dhe hatib në xhaminë “Kadiri”, Rahovec, viti 1999-2000

Pedagog në Medresenë “Alauddin”, paralelja në Prizren, mësimdhënës i Fikhut, viti shkollor 2010-2011

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail