Ilahi nga kori i Medresese me rastin e iftarit te pergatitur nga Departamenti i Grave

Posted in VideoComments Off

Kimberly A. Moore viziton medresenë

Posted in FotoComments Off

Vizita nga delegacioni i Emirateve

Posted in FotoComments Off

Dita e shkolles

Posted in FotoComments Off

Ndihmë Jetimëve

Posted in FotoComments Off

Page 62 of 64« First...102030...6061626364

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kyqu në E-mail