Klasët e mësimit

Klasët kanë hapsirën e mjaftueshme pwr mbarvajtjne e procesit mësimor. Njashtu edhe klasët e vajzave kanë ambient jashtzakonisht të mirë për zhvillimin e mësimit.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Amfiteatri i shkollës

Amfiteatri ka një kapacitet te ulëseve afër 300 sosh. E veçanata e këtij amfietari është se ky  amfiteatër  ka shërbyer përgjatë vitëve të 90-ta si parlament, kuvend, teatër, sallë tubimesh etj.. Në këtë vend janë mbajtur më shumë se 1000 tubime të karaterëve të ndryshme gjatë vitëve 1990-1999.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Pamje në hyrje të objektit

Objekti i Medresesë mbrenda ka një  ambient mjaft të përshtatshëm  për mbarëvajtjen e procesit mësimor. Ja kështu duket hyrja e saj.

Posted in Prezentimi me fotoComments Off

Ilahi nga kori i Medresese me rastin e iftarit te pergatitur nga Departamenti i Grave

Posted in VideoComments Off

Kimberly A. Moore viziton medresenë

Posted in FotoComments Off

Page 71 of 74« First...102030...6970717273...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Kyqu në E-mail