Categorized | Pedagogët

Bajram Vrapçani

Emri dhe mbiemri: Bajram Vrapçani

Vendlindja:  Hajnoc, KK Kamenicë

Datëlindja:   18.10.1962

Vendbanimi: Prishtinë Kosovë

Shkollimi i mesëm: Medreseja e mesme Alauddin Prishtinë

Fakulteti:  . Fakulteti filozofik- dega e pedagogjisë, UP

Studime postdiplomike: “ Psikologji Arsimore”

Puna:

  • Mësimdhënës në Gjimnazin “Eqrem Qabeu” në Prishtinë në lëndën Pedagogji dhe Psikologji, 1989-1991
  • Mësimdhënës dhe pedagog në shkollën fillore “ Hasan Prishtina “ në Prishtinë, 1994- 2004
  • Zëvendësdrejtor në shkollën fillore “ Ismail Qemali” Prishtinë, 2004- vazhdon
  • Mësimdhënës në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë nga viti shkollor 1991/1992 në lëndën e sociologjisë dhe psikologjisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 326 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail