Categorized | Pedagogët

Belkiz Kaçka

–       Emri dhe mbiemri: Belkiz  Kaçka.

–       Vendlindja: Prizren, KK Prizren.

–       Datëlindja: 15. 10. 1966.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptare.

–       Fakulteti: Universiteti i Prishtinës, SHLP “Xhevdet Doda”, Prizren,1988.

–       Puna:

  • Sh.F. Fadil Hisari në Prizren, arsimtare e lëndës së fizikës.
  • Mësimdhënëse me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2003 në lëndën e fizikës dhe kimisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail