Categorized | Pedagogët

Edita Selaj

–       Emri dhe mbiemri: Edita  Selaj.

–       Vendlindja: Dragash, KK Dragash.

–       Datëlindja: 19. 01. 1987.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptare.

–       Fakulteti: Fakulteti i Edukimit, Bachelor i Programit Matematikë-Informatikë.

–       Puna:

  • Shkolla e Mesme Ekonomike “Ymer Prizreni”, profesoreshë e Matematikës dhe Informatikës.
  • Mësimdhënëse me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2009-2010 në lëndën e Informatikës.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail