Categorized | Pedagogët

Ekrem Tërshnjaku

–       Emri dhe mbiemri: Ekrem  Tërshnjaku.

–       Vendlindja: Fshati Pllavë, KK Dragash.

–       Datëlindja: 21. 09. 1954.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Fakulteti: Fakulteti SH.M.N. – dega e Fizikës në Prishtinë..

–       Puna:

  • Shkolla e mesme e mjekësisë “Luciano Motroni”  në Prizren, profesor i Fizikës.
  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 1997-1998 në lëndën e Fizikës.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail