Categorized | Pedagogët

Fexhrije Simnica-Ismaili

10818850_10204066659919550_115602948_n

 

 

 

 

 

 

 

Emri dhe mbiemri  Fexhrije Simnica- Ismaili

Pregaditja shkollore

  •  Shkollen  fillore ‘Zejnel Salihu’ ne Bardh te Madh  1989-1997
  •  Shkollen e mesme ‘ Alauddin ‘ ne Prishtie  1997 – 2001
  • Universiteti i Prishtinës, Shkolla e larte Pedagogjike, Fizik-Kimi, Balchelor  2001/2002-2004-2005
  • Universiteti i Prishtinës, FAKKULTETI I EDUKIMIT, Drejtimi  FIZIK – KIMI

Prej dates 2003 deri ne  2007 ne shkollen e mesme ‘Alauddin ‘ ne Prishtine mesimedhenese e lendes Fizik dhe Kimi . Nga viti 2013- vazhdon

 

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail