Categorized | Pedagogët

Gani Mehmeti

Gani Mehmeti  i lindur më 11.12.1963 në Prishtinë.

Shkolla fillore “ Naim Frasheri”-Prishtinë 1971-1978

Shkolla e mesme M.M.”Alauddin ” Prishtinë 1978-1983

Fakulteti Filologjik- katedra e Orientalistikes-Universiteti i Prishtinës 1984-1988

Për tri vjet rrjesht  1992-1994  punoi asistent për lendën Letërsi arabe në fakultetin filologjik -katedra e orientalistikes.

Nga 01.01.1995 e deri në vitin 2001 punoi në administratën e M.M.,,Alauddin”-Prishtinë rrespektivisht në ekonomatin e shkollës për të kaluar me pastaj në procesin edukativo-arsimor gjegjësisht duke pranuar detyrën e edukatorit në shkollë, punë të cilën  vazhdon edhe sot.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 318 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2019
M T W T F S S
« Jun    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kyqu në E-mail