Categorized | Pedagogët

Gençer Dervari

-       Emri dhe mbiemri: Gençer  Dervari.

–       Vendlindja: Prizren.

–       Datëlindja: 12. 07. 1983.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: kosovar.

–       Fakulteti: Fakulteti Teologjik, Konja, Turqi, në vitin 2007.

–       Puna:

  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2009-2010 në lëndën e Gjuhës turke.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail