Categorized | Pedagogët

Hatixhe Jashanica-Sadriu

Emri:                          Hatixhe

Mbiemri:                    Jashanica-Sadriu

Data e Lindjes:          05-maj

Viti i lindjes :             1981

Shkollimi Fillor :    Shkolla  fillore:”Zejnel Salihu” Bardh i

Madh , 1988-1996

I Mesëm:

1.Shkolla e mesme Ekonomike”Hoxhe Kadri

Prishtina”Prishtine, 1996-1997,  (viti i parë)

2.Medreseja e mesme “ALAUD-DIN”në

Prishtinë, 1997-2001

Universitar:

Universiteti ”ZARQA PRIVATE

UNIVERSITY” Jordan,

Fakulteti: Sherijah ëe usulihi (Bazat e

Sheriatit në islam), 2002-2007

Trajnimet:

1.METODAT E MESIMDHENIES (trajnim 5

ditorë), Qershor 2008,Bashkësia  Islame e Kosovës

Kurset:

1.MASHT – AUK   ECDL Fondation-Kosova

Nëntor 2009- Maj 2010

Puna dhe veprimtaria:

Profesoreshë në Medresenë e Mesme

“ALAUD-DIN” në Prishtinë

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 323 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

One Response to “Hatixhe Jashanica-Sadriu”

  1. nora says:

    The best.<3.

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

May 2020
M T W T F S S
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kyqu në E-mail