Categorized | Video

Ilahi nga nxeneset e Medresese Alauddin- Sal-li Ja Rab-bi

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

4 Responses to “Ilahi nga nxeneset e Medresese Alauddin- Sal-li Ja Rab-bi”

 1. Lejl says:

  Shume e mire ilahija bravoo

 2. Asime1 says:

  Ju lumt,Zoti xhele shanuhu ju shperbleft per zerin e juaj aq te embel…

 3. ejla says:

  wavvvvvvv mashaAllah qfar zeri!!! MashaAllah!!!!1

 4. zana says:

  I liked very much nice

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kyqu në E-mail