Categorized | Pedagogët

Jakup Çunaku

INFORMATAT PERSONALE
  • Emri: Mr.Sc. Jakup ÇUNAKU
  • Vendi dhe data e lindjes: 1978, Barilevë, Prishtinë, Kosova
EDUKIMI DHE SHKOLLIMI
  • 2004 – 2007 Magjistër në Usulu Din, Universiteti Amerikan i Hapur, Fakulteti Usulu Din
  • 1997 – 2002 Diplomë ( lisans) në Fakultetin Usulu Din, Universiteti i Az’harit- Kajro, Egjipt
  • 1992 – 1996 Medresenë e Mesme “Alaud-din”, Prishtinë, Kosovë
EKSPERIENCA NË PUNË
  • Shtator 2005 – Deri sot Profesor në Medresenë e Mesme “Alaud-din”  në Prishtinë

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kyqu në E-mail