Categorized | Pedagogët

Jusuf Kelmendi

–       Emri dhe mbiemri: Jusuf Kelmendi.

–       Vendlindja: Shtimje, KK Shtimje.

–       Datëlindja: 05. 03. 1969.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Fakulteti: Fakulteti SH.M.N. – seksioni i Kimisë në Prishtinë..

–       Puna:

  • Shkolla e mesme e mjekësisë “Luciano Motroni”  në Prizren, profesor i Kimisë.
  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 1997 – 1998 në lëndën e Kimisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail