Categorized | Pedagogët

Kapllan Rakaj

–   Emri dhe mbiemri: Kapllan Rakaj.

–       Vendlindja: Vërmicë, KK Prizren.

–       Datëlindja: 05. 09. 1951.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Fakulteti: Fakulteti SH.M.N. – dega BIOLOGJI.

–       Puna:

  • Shkolla e mesme e mjekësisë “Luciano Motroni”  në Prizren, profesor i Biologjisë, nga data 01. 09. 1979.
  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2005 në lëndën e Biologjisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 353 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail