Kontakti

Medreseja e Mesme Alauddin Prishtinë
Rruga: Mustafë Veselaj ( Xhemail Ibishi) – 10000 Prishtinë, Kosovë

Tel:  +383  (0)38  22 44 44
Fax: +383  (0)38  22 44 44

E-mail: info@medreseja.com

_____________________________________________________

Emri

Email

Titulli

Mesazhi

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

January 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail