Categorized | Pedagogët

Lironë Çerkini

Lirona

Lironë Çerkini

Lindur në Ferizaj më 11/02/1990

Shkollimi:

  • Shkolla fillore “Naim Frashëri” Zaskok-Ferizaj 1995-2004
  • Medreseja “Alauddin” Prishtinë 2004-2008
  • Universiteti i Prishtinës – Departamenti i Psikologjisë 2008-2012
  • Kolegji Fama – Master në Menaxhment 2012 →
  • Universiteti i Prishtinës – Master- Psikologji shkollore dhe këshillim 2013 →

Trajnimet:

  • Down Syndrome Kosova “Edukimi i hershëm te fëmijët me nevoja të veçanta arsimore” Ferizaj, 2012.
  • Qendra Kosovare për Psikoterapi Pozitive – Moduli IV “Aplikimi i psikoterapisë pozitive” Prishtinë, 2012.
  • Shoqata Autizmi – Projekti “Ngritja e kapaciteteve” në 7 module – Prishtinë, 2012.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail