Categorized | Foto

Maturantet e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

One Response to “Maturantet e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik”

  1. Mehdiu says:

    Allahu i shperblefte profesoret dhe nxeneset per programin e dhene. Me te vertete ka qene nje atmosfere islame e cila rralle here mund te perjetohet. Allahu e lartesofte Medresene dhe islamin.

    selam aljekum

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail