Categorized | Foto

Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 44 (viti shkollor 2010/2011)

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

One Response to “Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 44 (viti shkollor 2010/2011)”

 1. i sinqerti says:

  selam alejkum

  Do të dëshiroja të ju tregoja jetën në medrese mirëpo nuk kam fjal prandaj do të ju thoja shkoni të gjith në medrese dhe do ta kuptoni kënaqesin që e kam perjetauar…
  ALLAHU xh.sh e shperbleft të gjith stafin e medreses për mundin e tyre .

  edhe nëse do të doja të ju harroj nuk do të mundem sepse jetën e jetoj me keshilla tuaja ….
  selam alejkum …

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2019
M T W T F S S
« Jul    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Kyqu në E-mail