Categorized | Pedagogët

Muala Qafleshi

–       Emri dhe mbiemri: Muala  Qafleshi.

–       Vendlindja: Prizren.

–       Datëlindja: 01. 03. 1976.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: kosovare.

–       Shkolla: “Pendik Imam Hatip Lisesi” Stamboll.

–       Fakulteti: Fakulteti i Edukimit, Prizren.

  • Mësimdhënëse me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2009-2010 në lëndën e Gjuhës turke

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

May 2020
M T W T F S S
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kyqu në E-mail