Categorized | Pedagogët

Muharrem Tërnava

 • Emri dhe mbiemri: M U H A R R E M   T Ë R N A V A
 • Datëlindja: 10.05.1980
 • Vendlindja: Lismir – Fushë Kosovë
 • Adresa e banimit: Lismir – Fushë Kosovë

Shkollimi:

 • Shkolla fillore “Zenel Salihu” – Lismir – Fushë Kosovë (1986 – 1994)
 • Medreseja e Mesme “Alauddin” – Prishtinë (1994 – 1998 )
 • Fakulteti Usulu Diin – Dega Akaid dhe Filozofi – Universiteti i Az’harit – Kairo – Egjipt (1998 – 2003 )

—-

 • Profseror i lëndës së akaidit në medresenë e mesme “Alauddin”  në Prishtinë ( 2004 – vazhdon)


  Adresa – Kontakti:

  • Vendbanimi: Rr. III / 33 Lismir – Fushë Kosovë
  • E mail: muharremternava@gmail.com

  Ky postim eshte shkruar nga:

  - i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


  Kontaktoni autorin

  “Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

  Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

  Mirënjohjet

  Kalendar

  October 2019
  M T W T F S S
  « Aug    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Kyqu në E-mail