Categorized | Pedagogët

NEZAQETE DUSHULLOVCI

Emri dhe mbiemri:  Nezaqete Dushullovci

Vendlindja:   Prishtinë

Datëlindja: 10.01.1964

Vendbanimi: Prishtinë.

Shkolla e mesme: Shkollën e mesme ekonomike në Prishtinë.

Fakulteti:  FSHMN- drejtimi i gjeografisë- UP 1989.

Puna:

•        Mëmsimdhënese në shkollën e mesme të ekonomisë “ Hoxhë Kadri Prishtina” në Prishtinë lëndën e gjeografisë nga viti 1989- vazhdon

•        Mësimdhënese në Medresenë  e mesme Alauddin në Prishtinë  në lëndën e gjeografisë- 1997- vazhdon.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 326 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail