Categorized | Pedagogët

Nimete Vrenezi

–       Emri dhe mbiemri: Nimete Vrenezi.

–       Vendlindja: Prizren.

–       Datëlindja: 24. 11. 1949.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptare.

–       Fakulteti: Fakulteti i Shkencave Matematike-Natyrore, Dega Matematikë, Prishtinë, 1980.

–       Puna:

  • Gjimnazi “Gjon Buzuku” në Prizren nga viti 1973, profesoreshë e Matematikës..
  • Mësimdhënëse me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 1997-1998 në lëndën e Matematikës.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

September 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Kyqu në E-mail