Categorized | Nxënësit e dalluar

Nxënëset më të dalluara në vitin shkollor 2010/11 – dega Prizren

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

3 Responses to “Nxënëset më të dalluara në vitin shkollor 2010/11 – dega Prizren”

  1. argjentina says:

    Shumm ju pershendes dhe ju urojj suksess me shummm dhe i pershendes shoqet te cilatt ii mbajtaa 6 or dhe ju themm qe vetem te vazhdojnn kshtuu ju pershendess shumm shum shumm

  2. Sumeja says:

    Faleminderit shume Argjendtina:) te pershendesim edhe ne shummme e te urojme suksese:)

  3. argjentina says:

    faliminderit gjithve Sumejaa dhe unn ju pershendess shumm dhe ishalla keni suksesee edhe me shumm

Trackbacks/Pingbacks


“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail