Featured Stories
NJOFTIM Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të NJOFTIM Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
 
NJOFTIM

NJOFTIM

Njoftohen të gjithë nxënësit që do t’iu nënshtrohen riprovimeve se ato do të mbahen me datë 26 gusht nga ora 10:00. Drejtoria e shkollës iu dëshiron suksese!

NJOFTIM
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista  e nxenesve te pranuar ne klasen e 10-te ne Paralelen e ndare fizike ne Prizren, ne vitin shkollor 2019/20 Paralelja e djemve Emri Emri i prindit Mbiemri Komuna Resulj Idriz ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Më poshtë gjeni emrat e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 në medresenë amë në Prishtinë.   Paralelja e djemëve   Abdullah Ergyl Kabashi Pejë   Abdurrahman Adnan ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20
KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të
NJOFTIM

NJOFTIM

  Njoftohen nxënësit e MM Alauddin në Prishtinë se riprovimet do mbahen me datë 21 qershor nga ora 10:00.  Paraprakisht gjatë javës se ardhshme ( ditët e punës) organizohet mësim shtesë për ..........

NJOFTIM
Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Drejtoria e Medresesë së mesme “Alauddin” me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, iu uron të gjithë besimtarëve musliman këtë muaj duke lutur Allahun e madhëruare që agjërimin ..........

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
Doli revista e nxenesve “Drita e Kur’anit”

Doli revista e nxenesve “Drita e Kur’anit”

23 January 2013

Doli ne shtyp revista e nxenesve te Medresese se Mesme Alauddin ne Prishtine , ne te cilen mund te gjeni shume artikuj te larmishem  dhe shume informata per dhe rreth Medresese. ..........

Lexoje te plote

Postuar te Aktivitete, RevistaComments Off

Mbahet manifestimi: “Medresja Alauddin në 100 vjetorin e pavarësisë”

Mbahet manifestimi: “Medresja Alauddin në 100 vjetorin e pavarësisë”

22 November 2012

Me rastin e 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë Medreseja Alauddin organizoi një manifestim të pasur. Me këtë rast pos shënimit të manifestimit të lartpërmendur, Medreseja nderoi familjet e medresantëve dëshmorë me ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

U mbajt takimi me prindë

U mbajt takimi me prindë

12 November 2012

Në lokalet e Medresesë  së mesme Alauddin në Prishtinë  u mbajt takimi më prindër  më ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Nxënësit e Medresesë Alauddin të Prishtinës u dhurojnë dhurata fëmijëve të fshatit SOS

Nxënësit e Medresesë Alauddin të Prishtinës u dhurojnë dhurata fëmijëve të fshatit SOS

23 October 2012

Ndihma, përkrahja e solidarizimi me fëmijët nga nxënësit e medresesë Alauddin tanimë është bërë tradicionale. Ky aktivitet organizohet në prag të festës ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Page 35 of 51« First...102030...3334353637...4050...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail