Featured Stories
NJOFTIM Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të NJOFTIM Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
 
NJOFTIM

NJOFTIM

Njoftohen të gjithë nxënësit që do t’iu nënshtrohen riprovimeve se ato do të mbahen me datë 26 gusht nga ora 10:00. Drejtoria e shkollës iu dëshiron suksese!

NJOFTIM
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren

Lista  e nxenesve te pranuar ne klasen e 10-te ne Paralelen e ndare fizike ne Prizren, ne vitin shkollor 2019/20 Paralelja e djemve Emri Emri i prindit Mbiemri Komuna Resulj Idriz ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të – Prizren
Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20

Më poshtë gjeni emrat e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20 në medresenë amë në Prishtinë.   Paralelja e djemëve   Abdullah Ergyl Kabashi Pejë   Abdurrahman Adnan ..........

Lista e nxënësve të pranuar në klasën e 10-të në vitin shkollor 2019/20
KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të

KONKURSI PËR  PRANIMIN E NXËNËSVE NË KLASEN 10-të
NJOFTIM

NJOFTIM

  Njoftohen nxënësit e MM Alauddin në Prishtinë se riprovimet do mbahen me datë 21 qershor nga ora 10:00.  Paraprakisht gjatë javës se ardhshme ( ditët e punës) organizohet mësim shtesë për ..........

NJOFTIM
Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!

Drejtoria e Medresesë së mesme “Alauddin” me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit, iu uron të gjithë besimtarëve musliman këtë muaj duke lutur Allahun e madhëruare që agjërimin ..........

Me hajr muaji i shenjtë i Ramazanit!
Përfaqësuesja Speciale për çështje fetare Islame e Zonjës Hillary Clinton viziton Medresenë

Përfaqësuesja Speciale për çështje fetare Islame e Zonjës Hillary Clinton viziton Medresenë

21 May 2012

Të premten, më 18.05.2012, Përfaqësuesja Speciale për çështje fetare Islame e Sekretares së Shtetit Clinton, Farah Pandith, vizitoi Medresenë. E  shoqëruar nga bashkepunëtorët e saj, zonja Pandith u prit nga Drejtori i ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Maturantet e medresesë së Prishtinës mbajtën mbrëmjen e maturës.

Maturantet e medresesë së Prishtinës mbajtën mbrëmjen e maturës.

20 May 2012

Në amfiteatrin e medresesë, duke filluar nga ora 20:00, filloi mbrëmja e maturës e gjeneratës së 11-të e nxënëseve të medresesë Alauddin të Prishtinës. Falja e namazit të akshamit ishte gjëja me ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

Mbahet mbrëmja e maturës e gjeneratës së 45–të të medresesë Alauddin

Mbahet mbrëmja e maturës e gjeneratës së 45–të të medresesë Alauddin

18 May 2012

Në këtë vit medreseja Alauddin e Prishtinës përcjell gjeneratën e saj të 45 – të. Pikërisht sot më 17.05.2012 në amfiteatrin e shkollës u mbajt mbrëmja e maturës së kësaj gjenerate. Mbrëmja ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteComments Off

MEDRESEJA E PRISHTINËS FITON VENDIN E PARË  NË GARAT E TRETA  NDËRKOMBËTARE NË GJUHËN ARABE

MEDRESEJA E PRISHTINËS FITON VENDIN E PARË NË GARAT E TRETA NDËRKOMBËTARE NË GJUHËN ARABE

17 May 2012

Sot në Bursa të Turqisë u mbajtën garat e treta ndërkombëtare në gjuhën arabe, ku morën pjesë tetë ..........

Lexoje te plote

Postuar te AktiviteteKomente (3)

Page 37 of 51« First...102030...3536373839...50...Last »

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail