Categorized | Aktivitete

Prof. Xhavit Qerimi master i shkencave juridike

Më datën 02.05.2012,   në Fakultetin Juridik të Universitetit të Prishtinës Xhavit Qerimi, edukator në Medresen e mesme “Alauddin” në Prishtinë, ka mbrojtur me sukses të dalluar temën e punimit të diplomës së masterit me titull: “Roli mbikqyrës i Parlamentit në sisteme parlamentare të qeverisjes-me theks të vaçantë në Kosovë”.

Konform Statutit të Universitetit të Prishtinës dhe Rregullores mbi Studimet pasdiplomike fitoi thirrjen akademike MASTER i shkencave Juridike- Kushtetuese-Administrative, me çka i fitoi të gjitha të drejtat sipas ligjit në fuqi.

Drejtoria dhe personeli edukativ-arsimor i Medresesë urojnë edukatorin Qerimi për titullin e fituar dhe i dëshirojnë suksese të reja.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 320 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail