Categorized | Pedagogët

Ramadan Halimi

–       Emri dhe mbiemri: Ramadan Halimi.

–       Vendlindja: Fshati Blaq, KK Dragash.

–       Datëlindja: 25. 10. 1972.

–       Vendbanimi: Rr. Ali Hadri, Lam: A/2, nr. 8, Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Shkolla e mesme: Gjimnazi “Emin Duraku” Dragash.

–       Fakulteti: Universiteti i Prishtinës, Departmenti i Gjuhës dhe Letërsisë Angleze.

–       Absolvent në master: Marrëdhëniet Ndërkombëtare dhe Diplomaci.

–       Puna:

  • Sh.F. Grejkoc, arsimtari gj. Angleze: NGO “TEARFUND” Translator: UNMIK-CIVPOL, Asistant-Gjuhësor/Administrativ.
  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2008-2009 në lëndën e Gjuhës angleze.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail