Categorized | Aktivitete

Regjistrimi filloi, eja edhe ti!

Medreseja Alauddin në Prishtinë ka shpallur konkursin për pranimin e nxënsve të rinjë në Prishtinë dhe në paralelet e ndara fizike në Prizren dhe Gjilan, për vitin shkollor 2015/2016.

Medreseja Aladuddin është shkollë e mesme tri vjeqare dhe tashmë veç është dëshmuar për punën serozitetin dhe kualitetin e saj.

Medreseja iu mirëpret, jeni shumë të mirëseardhur.

Për procedurat, kushtet e regjistrimit dhe terminet iu lutemi që të lexoni me kujdes konkursin zyrtar të lëshuar nga drejtoria e shkollës të postuar në vijim.

20150615_101040

 

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail