Categorized | Pedagogët

Rrahman Limani

Rrahman Limani i lindur më 30.01.1970 në Gjilan.   Shkollimin fillor e kreu në shkollën fillore “Selami Hallaqi” në Gjilan,shkollimin e mesëm në gjimnazin –matematikor “ Zenel  Hajdini” poashtu në Gjilan.

Studimet e larta universitare i kreu në Fakultetin e Shkencave  Matematiko-Natyrore,drejtimi i Matematikës në Universitetin e Prishtinës në vitin 2000 dhe mori kualifikimin  profesor   i matematikës.  Nga viti 1998-2000 punoi si profesor i matematikës në Gjimnazin “Zenel Hajdini”. Nga viti 2000 e deri më tani punon në Shkollën e Mesme Ekonomike “Marin Barleti” në Gjilan. Nga viti 2009 filloi punën si mësimdhënës i lëndës së matematikës në paralelet e ndara fizike të Medresesë së Mesme   “Alauddin” në Gjilan.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail