Categorized | Pedagogët

Samire Dragusha

Samire

 

 

 

 

 

 

 

Emri dhe mbiemri:  Samire Dragusha

Datëlindja: 24.11.1990

Vendbanimi: Prugovc

Vendlindja: Prishtinë

EDUKIMI DHE SHKOLLIMI

  • Shkolla fillore “Liria” Milloshevë-Obiliq 1997-2006
  • Shkolla e mesme MM “Alauddin” Prishtinë 2006 – 2010
  • Fakulteti UP, Matematikë-Informatikë 2010-2014
  • Vijon Master në Universitetin Shtetëror të Tetovës  në lëmin e Matematikës.

PUNA

Profesoreshë  në Medresenë e Mesme “Alaud-din”  në Prishtinë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 314 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

May 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kyqu në E-mail