Categorized | Pedagogët

Selma Shipkovica

–       Emri dhe mbiemri: Selma Shipkovica.

–       Vendlindja: Prizren.

–       Datëlindja: 30. 04. 1987.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptare.

–       Shkolla: Gjimnazi “Gjon Buzuku” – Prizren.

–       Fakulteti: Fakulteti i Shkencave Matematike-Natyrore, Departamenti: Kimi, Drejtimi Inxhinierik.

  • Mësimdhënëse me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2009-2010 në lëndën e Kimisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail