Categorized | Pedagogët

Taxhudin Ibrahimi

Emri dhe Mbiemri : Taxhudin IBRAHIMI

Data e lindjes : 17.05.1955

Shkollimi : Universiteti i AZHARIT – fakulteti  Sheria wel kanun – jurospodenca islame – fakulteti juridik.

Puna dhe Veprimtaria : Prej vitit 03.09.1993 punoj si mësimëdhënës në Medresen e Mesme “Alauddin” paralelja e ndarë fizike , PRIZREN

Lëndët: Histori Islame  dhe Ed.Fizike.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 321 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

February 2020
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Kyqu në E-mail