Categorized | Pedagogët

Xhemil Selmani

–       Emri dhe mbiemri: Xhemil Selmani.

–       Vendlindja: Brodosanë, KK Dragash.

–       Datëlindja: 01. 07. 1955.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Fakulteti: Fakulteti Filozofik – Filozofi-Sociologji.

–       Puna:

  • Shkolla e Mesme e Lartë Profesionale “Gani Qafëdarbasha” në Prizren nga viti 1981, profesor i filozofisë, Sociologjisë, psikologjisë.
  • Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 1996 në lëndën e Sociologjisë dhe Psikologjisë.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

December 2019
M T W T F S S
« Aug    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Kyqu në E-mail