Categorized | Pedagogët

Zenel Asllani

–       Emri dhe mbiemri: Zenel Asllani.

–       Vendlindja: Prishtinë.

–       Datëlindja: 27. 12. 1967.

–       Vendbanimi: Prizren, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Fakulteti: SHLP “Xhevdet Doda”, Prizren. Puna:

  • Eksperiencat Profesionale ( Përvoja e punës, jashtë Medresesë):

Data, nga deri më: 01.09.1991 -31.08.2010, 01.04.2004-30.10.2010, Vendi: Prizren.

Kompania/Institucioni:  SHME “Ymer Prizreni”, QEMD “FINCH”

Pozita: Prof. I Matematikës, ECDL Menaxher

Përshkrimi i detyrave:

Koordinator dhe pergjegjes per kabinetet e TIK-ut në SHME “Ymer Prizreni”  Përgjegjës për përpilimin dhe ekzekutimin e projekteve në QEMD “FINCH” si dhe organizimin e trajnimeve. Trajner për programet e ECDL

Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga nga data 16. 01. 2004. në lëndën e Informatikës.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 26 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

May 2020
M T W T F S S
« Apr    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kyqu në E-mail