Categorized | Pedagogët

Zijadin Meleqi

–       Emri dhe mbiemri: Zijadin  Meleqi.

–       Vendlindja: Fshati Blaq, KK Dragash.

–       Datëlindja: 22. 05. 1974.

–       Vendbanimi: Blaq, Dragash, Kosovë.

–       Kombësia: shqiptar.

–       Shkolla e mesme: Gjimnazi “Emin Duraku” Dragash.

–       Fakulteti: SHLP “Xhevdet Doda”, Prizren, 1995, pastaj Universiteti i Tiranës, Drejtimi i Matematikës. Tiranë, 2000.

–       Puna:

  • Shkolla e Mesme e Lartë Profesionale “Gani Qafëdarbasha” në Prizren nga viti 2001, profesor i Matematikës.

Mësimdhënës me honorar në Medresenë e Mesme Alauddin në Prishtinë – Paralelja e Ndarë Fizike në Prizren nga viti shkollor 2007-2008 në lëndën e Matematikës.

Ky postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 355 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Mirënjohjet

Kalendar

August 2020
M T W T F S S
« Jul    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail