Categorized | Revista

Shfleto revisten shkollore “Drita e Kuranit” numrin 44

Lexo me shume Revisten e nxenesve te Medresese Alauddin ne Prishtine. Tema te larmishme, ese, poezi, pershkrim te shume aktiviteteve dhe shumecka tjeter. E edhe fotot e nxenesve sipas klasave ne vitin shkollor 2018/19.

 

Per me shume kliko KETU ose mbi foto !

Drita e KuranitKy postim eshte shkruar nga:

- i cili ka 381 poste ne Medreseja Alauddin Prishtinë.


Kontaktoni autorin