Archive | Galeri

Dita e shkolles

Posted in FotoComments Off on Dita e shkolles

Ndihmë Jetimëve

Posted in FotoComments Off on Ndihmë Jetimëve

Medresantet solidarizohen me jetimet ne prag te festes se Kurban Bajramit

Posted in VideoComments Off on Medresantet solidarizohen me jetimet ne prag te festes se Kurban Bajramit

Test Post

This is a simple post about the article

Posted in GaleriComments Off on Test Post

Turnir futbolli

Posted in FotoComments Off on Turnir futbolli

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail