Archive | Galeri

Nxënësi Egzon Ibrahimi në garat e Kur’anit në Zagreb

Ne garat kuranore te mbajtura ne Zagreb, Egzon Ibrahimi  ze vendin e pare ne tilavet ne nivel te medreseve.

Posted in VideoComments Off on Nxënësi Egzon Ibrahimi në garat e Kur’anit në Zagreb

Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 10-të (viti shkollor 2010/2011)

Posted in FotoComments Off on Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 10-të (viti shkollor 2010/2011)

Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 44 (viti shkollor 2010/2011)

Posted in FotoComments Off on Mbrëmja e maturës e gjeneratës së 44 (viti shkollor 2010/2011)

Maturantet e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Posted in FotoComments Off on Maturantet e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Maturantët e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

Posted in FotoComments Off on Maturantët e Prishtinës bënë hatme Kur’anin fisnik

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail