Archive | Galeri

Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënësit)

Fotot më poshtë paraqesin atmosferën që mbizotroi gjatë kuizit të diturisë që u mbajtën në ambientet e Medresesë së mesme Alauddin në Prishtinë.

Posted in FotoComments Off on Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënësit)

Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënëset)

Kuizi i diturisë i mbajtur më 04.07.2011 nw ambientet e Medresesë së mesme Alauddin në Prishtinë. Më poshtë keni disa foto që paraqesin atmosferën që mbizotroi.

Posted in FotoComments Off on Kuizi i diturisë, mars 2011 (nxënëset)

Ilahi nga nxëneset e Medresesë Alauddin

Ilahi nga nxenset e Medresese Alauddin  me rastin e  kremtit te festes se Fitër Bajramit  te organizuar nga Bahkesia Islame e Republikes se Kosoves.

Posted in VideoComments Off on Ilahi nga nxëneset e Medresesë Alauddin

Ilahi nga medresantet

Flash required

Posted in AudioComments Off on Ilahi nga medresantet

Mirënjohjet

Këto janë disa nga mirënjohjet e dhuruara Medresesë Alauddin për kountributin dhënë  vendit dhe popullit përgjatë  gjashtë dekadave.

Posted in FotoComments Off on Mirënjohjet

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail