Archive | Galeri

Ilahi nga nxensit e medreses

Posted in VideoComments Off on Ilahi nga nxensit e medreses

Ilahi nga nxeneset e Medresese Alauddin- Sal-li Ja Rab-bi

Posted in VideoComments Off on Ilahi nga nxeneset e Medresese Alauddin- Sal-li Ja Rab-bi

Ilahi nga kori i Medresese me rastin e iftarit te pergatitur nga Departamenti i Grave

Posted in VideoComments Off on Ilahi nga kori i Medresese me rastin e iftarit te pergatitur nga Departamenti i Grave

Kimberly A. Moore viziton medresenë

Posted in FotoComments Off on Kimberly A. Moore viziton medresenë

Vizita nga delegacioni i Emirateve

Posted in FotoComments Off on Vizita nga delegacioni i Emirateve

“Thërriti në rrugën e Zotit tënd me urtësi dhe këshilla të mira dhe polemizo me ta me atë mënyrë që është më e mira.” (Nahl, 16:125)

Get Adobe Flash player Wordpress Plugin By Tax Accountant

Kalendar

May 2021
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Kyqu në E-mail